Bez kategorii / Slider / 1 stycznia 2014

LUDZIE INTELIGENTNI, REŻ. OLAF LUBASZENKO

♦ 8 grudnia 2017 (piątek), godz.  20.00 ♦
♦ 9 grudnia 2017 (sobota), godz. 17.00 oraz 20.00 ♦

WALKA PŁCI, CZYLI POJEDYNEK NA INTELIGENCJĘ 

Inteligentni ludzie podejmują dojrzałe i przemyślane decyzje. Rozmawiają ze sobą i dochodzą do konstruktywnych wniosków. Rozmawiają ze swoimi inteligentnymi przyjaciółmi i dochodzą do kolejnych błyskotliwych wniosków. Żeby ostatecznie… całkowicie pogubić się w swoich przemyśleniach. Związek Davida i Chloe przestał przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe?

Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary prowadzą rodzaj gry.

Konkurencja pt. “kto najlepiej wszystko zracjonalizuje?” doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej kryzys jednego związku wywołuje kolejny… Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle śmieszyć będą do łez nieudolne próby wzajemnego odkrywania tych obcych sobie planet.

Świetnie napisane dialogi, doskonała obsada, bardzo życiowa komedia.

OBSADA: IZA KUNA / MARIA SEWERYN, RENATA DANCEWICZ, MAGDALENA STUŻYŃSKA, BARTEK TOPARAFAŁ KRÓLIKOWSKI, SZYMON BOBROWSKI (09.12) / MARIUSZ WITKOWSKI (08.12)

Bilety: 130 zł120 zł

Kup bilety on-line

Bez tytułu

bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 19.00 (piątek), 16.00 i 19.00 (sobota)*
    *Ze względów organizacyjnych autobus
    może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.
    Do przyjazdu autobusu na Scenę na Bielanach
    spektakl nie rozpocznie się.
  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 22.30 (piątek), 19.30 i 22.30 (sobota)