Home / MAŁA SCENA NA BIELANACH – SPEKTAKLE DLA DZIECI

MAŁA SCENA NA BIELANACH – SPEKTAKLE DLA DZIECI

Mała Scena na Bielanach jest autorskim programem kulturalno-edukacyjnym ATM Sceny na Bielanach skierowanym do dzieci.

W trzecim sezonie naszej działalności zaprosiliśmy również młodych widzów do niezwykłej przygody z teatrem. Wprowadzamy najmłodszych w tę wielobarwną dziedzinę sztuki w sposób, który z pewnością oczaruje tę najtrudniejszą widownię. Małą Scenę na Bielanach tworzą wrocławscy aktorzy lalkowi i dramatyczni, realizujący swoje przedstawienia z wykorzystaniem całego wachlarza możliwości artystycznych, jakie daje teatr. Program Małej Sceny na Bielanach skierowany jest do dzieci w wieku 3-9 lat i obejmuje przede wszystkim cykl spektakli interaktywnych, łączących elementy tradycyjnego przedstawienia z warsztatami, rozbudzając tym mocniej wyobraźnię i rozwijając kreatywność dzieci.

Dużą inspiracją do założenia Małej Sceny na Bielanach stała się lokalna społeczność. Dorosłych mieszkańców okolicy z przyjemnością gościmy od 2014 roku, ale nie możemy zapomnieć o najmłodszych. Zapraszamy więc dzieci i rodziców do spędzenia wspólnie czasu w fascynującym świecie teatralnym.

Działalność Małej Sceny na Bielanach zainaugurowaliśmy 1 czerwca 2017 spektaklem „Bajka o przyjaźni”. W kolejnych sezonach do repertuaru dołączyły: „Zaczytana kraina”„Pastorałka o Dzwoneczu”„Dzień spełnionych marzeń” „Gdzie są Święta?„. Najbliższa premiera „Królestwo Plastiku” odbędzie się 1 czerwca 2019 roku.

Bez tytułu

Z przyjemnością informujemy, że działalność ATM Małej Sceny na Bielanach została doceniona przez Gminę Wrocław poprzez włączenie do programu „Szkoła w mieście”. W ramach tego projektu placówki oświatowe otrzymują środki finansowe, które mogą być przeznaczone na organizację zajęć w różnych organizacjach/instytucjach, w tym na pokrycie kosztów przejazdów na spekatakle. Więcej informacji na temat projektu i możliwości wzięcia udziału w programie znajdą Państwo na stronie https://www.wroclaw.pl/edukacja.

Bez tytułu

SPEKTAKLE MAŁEJ SCENY NA BIELANACH
BAJKA O PRZYJAŹNI  
ZACZYTANA KRAINA  
PASTORAŁKA O DZWONECZKU    
DZIEŃ SPEŁNIONYCH MARZEŃ    
GDZIE SĄ ŚWIĘTA?  
KRÓLESTWO PLASTIKU    

Bez tytułu

REZERWACJA BILETÓW:

tel. +48 885 882 349, e-mail: bilety@scenaatm.pl

Naszym widzom zapewniamy darmowy parking (również dla autobusów).

Mała Scena na Bielanach (ATM Scena na Bielanach) mieści się w Bielanach Wrocławskich przy ul. Dwa Światy 1.

Znajdź nas na Facebooku.