Bez kategorii / 1 stycznia 2014

Recital Ireny Santor

♦ 12 czerwca 2017 (poniedziałek), godz. 19.30 ♦

Irena SANTOR „Punkt widzenia” – recital

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami, jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku, a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Zapraszamy na wyjątkowy koncert – spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej w zeszłym roku przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

logo_www

Bilety: 100 zł120 zł

Kup bilety on-line

Bez tytułu

bezpłatny transport ATM w dniu koncertu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) godz. 18.30*
    *Ze względów organizacyjnych autobus
    może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.
    Do przyjazdu autobusu na Scenę na Bielanach
    koncert nie rozpocznie się.
  • odjazd z ATM Scena na Bielanach po koncercie