Bez kategorii / Slider / 28 marca 2024

BALET DZIADEK DO ORZECHÓW – FAMILIJNY SPEKTAKL BALETOWY

♦ 8 grudnia 2024 (niedziela), godz. 13.30 oraz 15.30 ♦

„Poziom artystyczny aktorów z baletu bardzo piękny, do tego taniec, układy, uśmiech na ustach tancerek i śliczne stroje. Muzyka wiadomo – Czajkowski nie wymaga komentarza.” To tylko jedna z wielu opinii zachwyconych widzów Teatru Palladium, w którym do tej pory można było obejrzeć balet „Dziadek do Orzechów”.

Teraz to najsłynniejsze przedstawienie zimowe, które znają zarówno dzieci, jak i dorośli na całym świecie, porwie widzów w wielu miastach Polski. To wyjątkowa okazja by wprawić się w świąteczny nastrój, zachwycić tańcem i wzruszyć się ponadczasową muzyką Czajkowskiego.

„Jestem Czarodziejem, nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty, a ja… Ja sprawiam, że prezenty żyją… ba! Nawet tańczą!”

Gorąco zapraszamy na spektakl taneczno-baletowy z elementami magii i interakcji z widownią. Na scenie zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym, wzbogaconym o techniki taneczne, jak modern dance czy gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów. Słynny Taniec Śnieżynek z udziałem zawodowych tancerzy oraz dzieci ze szkoły tańca, walka Króla Myszy wzbogacona o elementy akrobatyki i magia… Czysta magia! Jakże mogłoby być inaczej, gdy w grę wchodzi jedna z najpiękniejszych wigilijnych opowieści?

Spektakl dla dzieci i dorosłych uwielbiających balet.
Czas trwania spektaklu 60 min bez przerwy.
Organizator: Stage Production. www.stageproduction.pl
Kontakt do organizatora: katarzyna.wojtas@stageproduction.pl

Bilety:
99 zł (brak biletów ulgowych, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny, miejsca na kolanach Opiekuna)

Kup bilety on-line
Zamówienia biletów grupowych: kontakt@stageproduction.pl