Bez kategorii / 24 grudnia 2013

Boeing Boeing

♦ 16 lutego 2019 (sobota), godz. 17.00 oraz 20.00 ♦

WALENTYNKOWY ODLOT

Boeing Boeing” opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów… Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardessami, a każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej choć niestroniącej od sarkastycznych uwag służącej, Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kocha jednakowo… Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Jaką rolę odegra w tej historii przyjaciel Maksa z lat młodości – Paweł? I co najważniejsze, czy okaże się, że to Maks tak dobrze radzi sobie z kobietami, czy może to one radzą sobie z nim?

Boeing Boeing” to klasyczna już dziś sztuka francuskiego pisarza Marca Camolettiego. Pokazana na scenie po raz pierwszy w roku 1960 po 17,5 tysiącu wystawień jest francuską rekordzistką Guinnessa. Historia amanta i trzech stewardess, grana do tej pory w 55 krajach świata, doczekała się również kilku kinowych adaptacji, w tym hollywoodzkiego hitu z Tonym Curtisem i dwóch filmów bollywoodzkich. „Boeing Boeing” wreszcie wylądował również w Polsce w niezwykłej adaptacji Bartosza Wierzbięty.

Obsada: Łukasz Simlat, Krzysztof Wieszczek, Maciej Wierzbicki, Olga Bołądź, Agata Pruchniewska, Dominika Figurska.

Czas trwania: 140 minut

Spektakl przeznaczony dla widzów od lat 16.

Bez tytułu

Bilety: 140 zł (rząd I-IV), 130 zł (rząd V-XIV)

 Kup bilety on-line

Bez tytułu

Bezpłatny autokar ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 16.00 i 19.00*

*Ze względów organizacyjnych autokar może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się.

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 19:30 i 22:30