Bez kategorii / 2 kwietnia 2022

Aktorka

14 maja 2022 (sobota), godz. 17.00 ♦

Miłość to jedna z najpiękniejszych ale i najtrudniejszych rzeczy na świecie. Do teatru w małym prowincjonalnym mieście, w którym pachnie nudą i w którym wszyscy wszystkich znają „na wylot”, przybywa młoda, nieznana tutaj nikomu, śliczna aktorka. Jej pojawienie się wywołuje wiele zamieszania. Panowie wariują i przestają okazywać zainteresowanie żonom. Prześcigają się w okazywaniu swoich względów. A panie…..? No właśnie. Zagrożone żony knują intrygi i wymyślają wciąż nowe pomysły, aby jak najszybciej pozbyć się niespodziewanego wroga. A co na to Aktorka…? 

„Aktorka – komedia inna niż wszystkie” to przewrotna i mądra zarazem sztuka opowiadająca nie tylko o zwariowanych ludziach teatru, ale przede wszystkim o skomplikowanych i zawiłych relacjach międzyludzkich. Fantastyczne dialogi i nieprzewidziane zwroty akcji zapewnią wspaniałą zabawę i skłonią do przemyśleń. Spektakl zmusi Państwa do odpowiedzenia na wiele pytań dotyczących tego, jak skomplikowaną rzeczą jest prawdziwa miłość.

OBSADA Agnieszka Warchulska, Hanna Kochańska, Dominika Sakowicz, Tadeusz Chudecki, Bartosz Waga

CZAS TRWANIA 90 min. (przerwa 15 min.)

Informujemy też, że pierwotny tytuł spektaklu brzmiał „Gąska”, jednak już po wprowadzeniu do sprzedaży twórcy podjęli decyzję o zmianie tytułu na „Aktorka”.

Bez tytułu

Bilety: 90 zł (rząd I–IV), 80 zł (rząd V–XIV)

 Kup bilety on-line

Bez tytułu

bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu:

odjazd z centrum Wrocławia (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 16:00 oraz 19:00
*Ze względów organizacyjnych autobus
może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.
Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach
spektakl nie rozpocznie się.

odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 18:30 oraz 21:30.