Bez kategorii / 16 października 2022

GŁOWA W PIASEK

♦ 9 marca 2024 (sobota), godz. 17.00 oraz 20.00 ♦ 

Rewelacyjne aktorskie trio

Na scenie mamy wulkan energii, ale i rewelacyjnie zgrane aktorskie trio. Magdalena Stużyńska fantastycznie przepoczwarza się z zalęknionej i odbierającej każdy telefon od męża przykładnej gospodyni domowej w coraz bardziej otwartą i – nawet jeśli nie do końca ze swojej winy – szaloną eksploratorkę przekraczania granic.  Paulina Holtz jest bezkompromisowa od pierwszej sceny, a jej rozgadana i seksualnie wyzwolona Cheryl od początku budzi śmiech w zderzeniu z tradycyjnym światopoglądem Pam. Weronika Książkiewicz w swoim hippi-domu stoi okrakiem miotając się pomiędzy dwoma kobietami, ale o ile pisanie kolejnej książki dla zagubionych dusz nie idzie jej za dobrze, tak wymyślanie kolejnych kłamstewek i tworzenie iluzji normalności wychodzi jej wspaniale. Uśmiechnięta, naturalna, a gdy trzeba jak lwica walcząca o dziecko. Weszła w rolę na tyle, że gotów jestem zapewniać, że to jej mieszkanie odwiedzamy w teatrze. 

Spektakl jest komediową jazdą bez trzymanki. Wraz z rozwojem akcji i kolejnymi nieporozumieniami przybywa zabawnych sytuacji i powodów do śmiechu. Na szczęście nie pustego, bo pod osłoną komizmu jest sporo życiowej mądrości, skierowanej przez pryzmat bohaterek zwłaszcza do kobiet. Czy wiemy wszystko o swoich dzieciach? Czy potrafimy z nimi rozmawiać? Czy przedstawiając im nasze widzenie świata nie odbieramy im możliwości patrzenia na świat własnymi oczami? 

Zapraszamy na niezwykle zabawną a równocześnie poruszającą historię spotkania trzech kobiet o trzech różnych światopoglądach, podejściach do życia, seksu, rodziny, wychowywania dzieci. Z tej konfrontacji każda z nich wyjdzie odmieniona, a samo spotkanie może być początkiem przyjaźni, która na początku była w sposób oczywisty niemożliwa.

Obsada: Paulina Holtz, Weronika Książkiewicz, Magdalena Stużyńska

Czas trwania: 90 minut (bez przerwy)

Bez tytułu

Bilety: 140 zł (rząd I-IV), 130 zł (rząd V-XIV)  

Kup bilety on-line

Bez tytułu

bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 16.00 i 19.00*
    *Ze względów organizacyjnych autokar
    może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.
    Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach
    spektakl nie rozpocznie się.
  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 18:45 i 21:45