Bez kategorii / 1 lipca 2011

Lu Mei – historia młodej wojowniczki

♦ 24 listopada 2021 (środa), godz. 10:00
♦ 27 listopada 2021 (sobota), godz. 16:00

„Lu Mei – historia młodej wojowniczki” w reż. Agnieszki Dziewy to pełna przygód kostiumowa opowieść o poszukiwaniu własnego „ja” i odważnym podążaniu za marzeniami. Akcja spektaklu osadzona jest w cesarskich Chinach, gdzie dziewczynki muszą przestrzegać ściśle określonych zasad i tradycji oraz kształcić się, aby móc dobrze wyjść za mąż.

Lu Mei jest dziewczynką, która chce od życia czegoś więcej, niż oferuje jej codzienność. Bardziej od kaligrafii i parzenia herbaty woli starożytne sztuki walki i marzy o tym, aby udać się do Świątyni Niebiańskich Łez, by zostać prawdziwą wojowniczką

Czy Mei uda się pójść za głosem swego serca? Czy podejmie trudną decyzję, która postawi na szali całą jej przyszłość? Jakie przygody czekają ją na drodze do realizacji swoich marzeń?

Twórcy „Dżangali” zapraszają na osadzoną w starożytnych Chinach spektakularną opowieść musicalową, która przeniesie nas w barwny świat sztuk walki, tańca i akrobacji.

„Lu Mei – historia młodej wojowniczki” to charyzmatyczni bohaterowie, wielka przygoda, humor i wzruszenie, a wszystko ozdobione przepięknymi kostiumami, scenografią i piosenkami.

Spektakl rodzinny dla dzieci od lat 7

Czas trwania – 1,5 godziny

Bez tytułu

Bilety:

spektakle w tygodniu || 30 zł (dziecko), 1 zł (osoba dorosła)

spektakle weekendowe || 60 zł (dziecko), 55 zł (osoba dorosła)

REZERWACJA BILETÓW:
tel. +48 782 796 247, e-mail: bilety@scenaatm.pl

Kup bilety on-line