Bez kategorii / 3 grudnia 2013

Lu Mei – historia młodej wojowniczki

♦ 16, 17, 18 czerwca 2020 (wtorek, środa, czwartek), godz. 9.00 oraz 11.30 ♦

„Lu Mei – historia młodej wojowniczki” to pełna przygód kostiumowa opowieść o poszukiwaniu własnego „ja” i odważnym podążaniu za marzeniami. Akcja tej historii osadzona jest w cesarskich Chinach, gdzie dziewczynki muszą przestrzegać ściśle określonych zasad i tradycji oraz kształcić się, aby móc dobrze wyjść za mąż. Lu Mei jest dziewczynką, która chce od życia czegoś więcej niż oferuje jej codzienność. Bardziej od kaligrafii i parzenia herbaty woli starożytne sztuki walki i marzy o tym, aby udać się do Świątyni Niebiańskich Łez, by zostać prawdziwą wojowniczką… Czy Mei uda się pójść za głosem swego serca? Czy podejmie trudną decyzję, która postawi na szali całą jej przyszłość? Jakie przygody czekają ją na drodze do realizacji swoich marzeń?
Twórcy „Dżangali” zapraszają na osadzony w starożytnych Chinach spektakularny musical, który przeniesie nas w barwny świat sztuk walki, tańca i akrobacji.
„Lu Mei – historia młodej wojowniczki” to charyzmatyczni bohaterowie, wielka przygoda, humor i wzruszenie a wszystko ozdobione przepięknymi kostiumami, scenografią i piosenkami.

Spektakl rodzinny dla dzieci od lat 7
Czas trwania: 1,5 godziny

Bez tytułu

Bilety: 25 – 45 zł

REZERWACJA BILETÓW:
tel. +48 885 882 349, e-mail: bilety@scenaatm.pl

Kup bilety on-line