Slider / 1 września 2022

NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA – operetka, musical, muzyka filmowa

♦ 22 października 2023 (niedziela), godz. 19.00 ♦ 

Pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny przepełnione światowymi standardami, przebojami operetki, musicalu, muzyką i tańcem z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych.

Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju i za granicą. Prosto z trasy po USA zaprezentują się Państwu –Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny „DUO PERFORMANCE”, którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem.

Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny całego świata.

W programie koncertu wybrzmią m.in.:

– brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z „Księżniczki czardasza”, „Wesołej Wdówki”, „Hrabiny Maricy, „Balu w Savoyu”

– hity musicali „Skrzypek na dachu”, „Upiór w operze”, „My Fair Lady”, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Deszczowa piosenka”

– przeboje światowej piosenki, jak „Hallelujah”, „Believe”, „Dumka na dwa serca”, „Time to Say Goodbye”

Wystąpią:

DUO PERFORMANCE w składzie: Monika Biederman-Pers (sopran) i Piotr Karzełek (baryton)
Zespół instrumentalny CON FUEGO pod kierownictwem Mateusza Dudka

Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. W. Szlęka z Krynicy Zdroju

Ewa Romaniak – prowadzenie

Czas trwania: 80 minut (bez przerwy)

Bez tytułu

Bilety: 110 zł

Kup bilety on-line