Bez kategorii / 18 maja 2011

Niespodziewany powrót

11 grudnia 2021 (sobota), godz. 20.00 ♦

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię – to właśnie „Niespodziewany powrót”. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – na scenie Daniel Olbrychski i Tomasz Karolak – to niewątpliwie doskonała rozrywka dla wymagającej widowni.

W „Niespodziewanym powrocie” Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać Króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą!

Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia!

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru!

Reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz

Scenografia: Anna Seitz-Wichłacz

Muzyka: Antoni Komasa-Łazarkiewicz

Bez tytułu

Bilety: 120 zł (rząd I-IV), 110 zł (rząd V-XIV)

 Kup bilety on-line

Bez tytułu

Bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu:

odjazd z centrum Wrocławia (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 19:00*
*Ze względów organizacyjnych autobus
może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.
Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach
spektakl nie rozpocznie się.

odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 22:15.