Bez kategorii / 1 stycznia 2014

POLOWANIE NA ŁOSIA

♦ 22 października 2017 (niedziela), godz. 16.00 i 19.00 ♦

Pierwszy pokaz przed warszawską premierą – specjalnie dla widzów ATM Scena na Bielanach.

Eliza (Agnieszka Więdłocha) i Konrad (Jakub Gawlik) przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny (Grażyna Wolszczak i Piotr Cyrwus). Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny (Leszek Lichota). Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi….

POLOWANIE NA ŁOSIA” Michała Walczaka, jednego z najciekawszych dramatopisarzy młodego pokolenia i twórcy kultowego „Pożaru w burdelu” to czarna komedia – humor przeplata się tu z grozą, groteska z realizmem. Walczak znakomicie żongluje konwencjami, łączy różne style i gatunki. To opowieść o lękach i frustracjach młodego człowieka – podana w ironiczny sposób.

„POLOWANIE NA ŁOSIA” jest kolejną produkcją teatralną Fundacji Garnizon Sztuki. Tak jak poprzedni spektakl – „Pozytywni”, realizuje misję Fundacji podejmując ważne społecznie tematy, zapraszając do niepozbawionej refleksji komedii, najlepszych aktorów warszawskich scen. Tym razem akcent położony jest na uniwersalną potrzebę wolności, konflikt pokoleń, kryzys towarzyszący wchodzeniu w dorosłość i zagubieniu człowieka we współczesnym świecie. Niepozbawiony humoru spektakl pokazuje kondycję młodego człowieka, który musi poradzić sobie z otaczającą rzeczywistością, a nierzadko ciągnąć też za sobą bagaż doświadczeń swoich rodziców. To ironiczny obraz naszej niedojrzałości, niezdecydowania i problemów z uczuciami.

Współczesna komedia – nie dość, że czarna, to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko – gorzka, znakomita!

Spektakl dla widzów dorosłych.

Bilety: 120 zł (rząd I-IV), 110 zł (rząd V-XIV) 

Kup bilety on-line 

Bez tytułuBez tytułu

bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 15.00 i 18.00*

*Ze względów organizacyjnych autobus może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu autobusu na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się.

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 18:30 i 21:15