Bez kategorii / 1 stycznia 2014

POZORY MYLĄ, reż. Gabriel Gietzky

 28 stycznia 2017 (sobota), godz. 17.00 i 20.00 ♦

POZORY MYLĄ to komedia omyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Aby jednak do niego dotrzeć trzeba pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.
POZORY MYLĄ to opowieść o pisarzu Shermanie (Kacper Kuszewski), który pod pseudonimem napisał pierwszą książkę i odniósł sukces. Ponieważ jednak jest nieśmiały (z gatunku histeryków o zaniżonej samoocenie) prosi, aby w publicznej promocji zastąpił go przebojowy, przystojny przyjaciel Matt (Piotr Ligienza). Niestety dla bohatera, jak to w farsach bywa, nic nie układa się tak jak zaplanowano. Kolejne postacie powodują zabawne sytuacje i zwroty akcji.
POZORY MYLĄ to komedia o współczesnym zjawisku, gdzie występ w znanym telewizyjnym show jest większą gwarancją sukcesu niż dobre recenzje krytyków literatury.
POZORY MYLĄ to zabawne dialogi, brawurowe zwroty akcji i znakomita zabawa.

„…tutaj wszystko jest na swoim miejscu – role zagrane są wyśmienicie, swobodnie, z wielką gracją i zapałem. Postacie śmieszą, a kiedy trzeba rozczulają. Nie mógłbym przyczepić się absolutnie do nikogo, ale też nikogo nie mogę wywyższyć – jest to świetny poziom.”

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

OBSADA:

Sherman – Kacper Kuszewski
Matt – Piotr Ligienza
Maggie – Anna Smołowik
Nancy – Anna Iberszer
Pokojówka – Elżbieta Romanowska

czas trwania 120 min (w tym 15 min przerwy)

Bilety: 110 zł (rząd I-IV), 90 zł (rząd V-XIV) 

Kup bilety on-line 

Bez tytułu

Bez tytułu

bezpłatny transport ATM (dwa srebrne busy ATM) w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 16.00 i 19.00*

*Ze względów organizacyjnych transport może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu busów ATM na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się.

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 19:30 i 22:15