Bez kategorii / 19 grudnia 2013

POZYTYWNI, reż. Krzysztof Czeczot

 12 października 2019 (sobota), godz. 17.00 i 20.00 ♦

„Pozytywni” to szalona historia autorstwa Cezarego Harasimowicza, która opowiada o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Reżyserowi Krzysztofowi Czeczotowi udało się zaprosić gwiazdorską obsadę. Na scenie zobaczymy: Magdalenę Boczarską, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora i Łukasza Simlata.

Bohaterami spektaklu „Pozytywni” są ludzie, którzy z różnych powodów czują się wykluczeni. Michał jest gejem i rolnikiem spod Mławy, Anna – arystokratka, ma problem ze swoim pochodzeniem, Jan – mąż i ojciec dwójki dzieci, czuje się kobietą i pragnie, aby nazywać go Janką. Wszyscy spotykają się podczas sesji u psychoterapeutki Ewy. Ta jest piękna i bogata, odnosi sukcesy i realizuje się zawodowo, a na dodatek ma szczęśliwą rodzinę. Jednak w związku z pewnymi wydarzeniami w życiu prywatnym i pod wpływem problemów pacjentów, w pewnym momencie sama musi poddać się terapii.

Bilety: 130 zł (rząd I-IV), 110 zł (rząd V-XIV) 

Kup bilety on-line 

Bez tytułu

Bez tytułu

bezpłatny autokar ATM w dniu spektakli:

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) godz. 16.00 i 19.00*

*Ze względów organizacyjnych autokar może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się.

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 18:45 i 21:45.