Bez kategorii / 13 grudnia 2013

TO TYLKO SEX

 25 stycznia 2020 (sobota), godz. 15.00 oraz 18.00 ♦

UWAGA!
Ten spektakl może radykalnie zmienić twoje życie miłosne!

Dlaczego miłość kończy się małżeństwem?
Czego tak naprawdę pragną kobiety?
Kto ma większy apetyt i na co?
Jaka jest najczęstsza fantazja seksualna?
Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową pikantną i przezabawną komedię „TO TYLKO SEX”. Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI (#edytaradzi) w roli sex-eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu.
Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

„TO TYLKO SEX” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanos – znany z reżyserowania hitu „BOEING, BOEING”. Z takim składem „TO TYLKO SEX” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków.
Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź, przyprowadź znajomych i podziel się swoją radą! Humor i śmiech pozwolą na większą otwartość z przymrużeniem oka. Duża dawka śmiechu przez łzy gwarantowana! Gorąco zapraszamy!

Spektakl tylko dla widzów dorosłych.

Czas trwania: 120 minut z przerwą.

Bez tytułu

Bilety: 90 zł (rząd I-IV), 70 zł (rząd V-XIV) 

Kup bilety on-line 

Bez tytułu

bezpłatny autokar ATM w dniu spektaklu:

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) godz. 14.00 oraz 17.00*

*Ze względów organizacyjnych autokar może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się.

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 17.15 oraz 20.15.