Bez kategorii / 7 lutego 2011

Słoneczni chłopcy

♦ 20 marca 2022 (niedziela), godz. 16.00 oraz 19.00 ♦ 

Słoneczni chłopcy w ATM Scena na Bielanach

Historia dwóch zapomnianych aktorów, którzy swoimi skeczami przez lata rozbawiali publiczność całego kraju, skupiając przed telewizyjnymi ekranami całe rodziny. Postrzegani jako nierozłączny duet, w rzeczywistości nie mogą znieść swojego towarzystwa. Od lat pozostają skłóceni, nie utrzymując kontaktu. Pewnego dnia otrzymują intratną propozycję powrotu do studia telewizyjnego ze swoim legendarnym popisowym numerem. Ostatni raz wystąpić razem? Czy wygrają wzajemne animozje czy potrzeba bycia w centrum uwagi? A może jednak nie mogą bez siebie żyć?

„Słoneczni chłopcy” są spektaklem jubileuszowym Cezarego Żaka, który w 2021 roku obchodził swoje 60. urodziny oraz Artura Barcisia, świętującego swoje 65. urodziny.

Obsada:

Al Lewis – Artur Barciś

Willie Clark – Cezary Żak

Pielęgniarka – Martyna Krzysztofik

Ben Silverman – Fabian Kocięcki

***

Sztuka „Słoneczni chłopcy” to nie tylko „pusty śmiech”. Gdzieś pod komediową warstwą sztuki, autor opowiada o blaskach i cieniach zawodu aktora, który w pewnym wieku, może z „gwiazdy” uwielbianej przez publiczność, stać się szybko zapomnianych aktorem, który nie ma propozycji zawodowych.

Spektakl ten to w jakimś sensie też opowieść o Cezarym Żaku i Arturze Barcisiu, którzy rolami w tym spektaklu obchodzą – odpowiednio – swoje 60. i 65. urodziny. Oby, stworzyli na scenie jeszcze wiele ról, i bawili swoim komediowym talentem publiczność jak najdłużej…

Maciej Łukomski

Bez tytułu

Bilety: 150 zł (rząd I-IV), 140 zł (rząd V-XIV)

Kup bilety on-line

Bez tytułu

bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 15.00 i 18.00*
    *Ze względów organizacyjnych autokar
    może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.
    Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach
    spektakl nie rozpocznie się.
  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 18:30 i 21:30