Bez kategorii / 9 czerwca 2022

ZAGUBIONY KRASNAL – GRUPA MAMIĄTKA, MAMINKI, FORMAMCJA, II Festiwal Młodzieżowej Akademii Musicalowej

22 czerwca 2023 (czwartek), godz. 17.00 ♦

ZAGUBIONY KRASNAL – GRUPA MAMIĄTKA, MAMINKI, FORMAMCJA

W tym roku najmłodsi adepci sztuki musicalu – MAMiątka, MAMinki i grupa taneczna ForMAMcja zabiorą nas w świat przygód Mędrka, Śpioszka, Gburka, Gapcia, Nieśmiałka i Apsika. Dokładnie w ostatni dzień Festiwalu Młodzieżowej Akademii Musicalowej okaże się, czy udało się odnaleźć zaginionego krasnala! Pomożecie nam, drodzy widzowie?

Dodatkowo w ramach występu MAMowych maluchów czeka nas również musicalowa niespodzianka i występ bajkowych gości…

Przygotowanie wokalne i opracowanie partii wokalnych: Sonia Hornatkiewicz, Wiktoria Łukowicz oraz Michalina Nowicka
Przygotowanie taneczne i choreografie: Joanna Chudzicka, Milena Libura i Karolina Gołębiowska.
Scenariusz: Magdalena Zawartko
Kostiumy: Magdalena Nikiel

Hej ho! Ruszamy, ruszamy-do naszej Krainy zapraszamy!

Bez tytułu

Serdecznie zapraszamy na II edycję naszego musicalowego Festiwalu!

Już w czerwcu 2023 na scenie ATM we wrocławskich Bielanach ponownie zaprezentują się wszystkie grupy uczestniczące w regularnych zajęciach Młodzieżowej Akademii Musicalowej!

W tym roku cztery festiwalowe dni będą wypełnione światowymi hitami scen Broadwayu, West Endu oraz muzycznych bajek, które wszyscy kochamy. Spotkamy “Alicję w Krainie Czarów” oraz “Czarnoksiężnika z Krainy OZ”. Nieco egzotyki przyniosą nam kolumbijskie rytmy znane z magicznego “Encanto”, czy przebojowe songi opowiadające historię “Tarzana”, poruszające jednocześnie tak ważny temat dbania o przyrodę. Nie zabraknie także polskich akcentów – musicalu “Piotruś Pan” opartego o wybitne piosenki napisane przez Jeremiego Przyborę oraz Janusza Stokłosę. Najmłodsi MAMowicze zaś wystąpią w autorskim przedstawieniu o “Zaginionym Krasnalu”, gdzie spotkają niespodziewanych gości z innych muzycznych bajek. Tegoroczny Festiwal zakończy się piknikiem, na którym wszyscy będą mogli spotkać się, porozmawiać, pośpiewać i potańczyć, już bez ram i wymagań sceny.

II Festiwal to kolejna okazja by spotkać się ze sztuką musicalową w jej najbardziej autentycznej formie – stworzonej z pasją i wysiłkiem MAMowych słuchaczy oraz ich nauczycieli. Każdy ze spektakli to autorska interpretacja, od początku tworzone aranżacje, choreografie i historie pisane specjalnie dla danej grupy uczestników. Zapraszamy do wzięcia udziału w  tym wrocławskim święcie sztuki! Repertuar przeznaczony jest dla całych rodzin i zbudowany tak, by łączyć pokolenia. MAMy nadzieję, że Festiwal Młodzieżowej Akademii Musicalowej przyniesie nam wszystkich dużo radości i tanecznym krokiem wprowadzi w wakacje.

Zdjęcia pochodzą ze spektakli Młodzieżowej Akademii Musicalowej z występów w przeszłych latach.

Autor zdjęć: Paweł Rogal
Autorka plakatów: Katarzyna Rodczyn-Zielińska