Bez kategorii / 2 stycznia 2014

Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach, reż. Gabriel Gietzky

 29 stycznia 2016 (piątek), godz. 18.00 oraz 21.00 ♦

Uwaga! Sex Guru powraca!

Będzie gorąco! W roli tytułowej wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów – Tomasz Kot. Zwycięzca Festiwalu Filmowego w Gdyni za najlepszą męską rolę pierwszoplanową w filmie „Bogowie”, po raz kolejny wcieli się w postać szczerego do bólu doradcy życia intymnego. Jego kontrowersyjne ekspertyzy z pewnością zaskoczą i rozbawią widzów do łez!

„Jak zostać Sex Guru” –  adaptacja sztuki znakomitego austriackiego komika, Wolfganga Weinbergera, w reżyserii Gabriela Gietzky’ego to rozpustnie śmieszne interaktywne przedstawienie dla dorosłych, w którym Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po labiryncie namiętności. Aktor w komediowy, pikantny, ale też zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek: jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

Jeśli więc sądzisz, że Twoje życie seksualne jest idealne, a Ty sam epatujesz naturalnym erotyzmem, któremu nie oprze się nawet największy wzór cnót, przyjdź i przekonaj się, że rzeczywistość może być zupełnie odwrotna! A może uda Ci się zasięgnąć porad Sex Guru, które przemienią Twoje dotychczasowe życie w szalony, przepełniony niepruderyjnymi sytuacjami kalejdoskop? Weź sprawy w swoje ręce, kup bilet i zacznij jakże ekscytującą podróż do świata, o którym wcześniej nie miałeś pojęcia! Gorąco zapraszamy!

Spektakl dla widzów dorosłych.

Czas trwania: 110 min. (z przerwą)

Bez tytułu

Bilety: 80 zł (rząd I-IV),70 zł (rząd V-XIV)

 Kup bilety on-line

Bez tytułu

bezpłatny autokar ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol), godz. 17.00 i 20.00*
    *Ze względów organizacyjnych autokar
    może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.
    Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach,
    spektakl nie rozpocznie się.

mapka_04.07.14

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 20:15 i 23:15